Współpraca

Doskonałe partnerstwo - na sto procent. Jesteśmy zainteresowani współpracą, która prowadzi do długotrwałych relacji. To jest to, do czego w Necam dążymy.

Pozytywna, ścisła kooperacja bez której Necam nie mógłby istnieć. Firmy produkujące gazowe systemy zasilania inwestują głównie w przyszłość i muszą polegać na długotrwałej jakości. To jest to, do czego zmierza Necam, ze swoim potencjałem technicznym, najnowszą technologią i całą wiedzą specjalistyczną. Począwszy od badań i opracowania produktu, przez produkcję i procedury testowe, a kończąc na samym montażu.

Historia firmy Necam jest przykładem wzorowej współpracy z wieloma krajowymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Doskonała kadra inżynierska dysponująca najlepszym zapleczem techniczno badawczym, właściwe wyczucie potrzeb rynku oraz pełna dyspozycyjność serwisu względem klienta leżą u podstaw wyjątkowej reputacji jaką posiada Necam w swojej branży. Necam przeznacza większość swoich środków na opracowywanie nowych systemów, które będą najlepiej odpowiadały rosnącym wymaganiom producentów silników. Przy dużej różnorodności rynków, gdzie każdy posiada własną specyfikę coraz trudniej zrealizować potrzeby konkretnego rynku, konieczna staje się wtedy pomoc dobrze poinformowanego partnera na danym obszarze. Dlatego polegamy na firmach, które są zdolne by obsługiwać nasz produkt od początku do końca. Poszukujemy więc partnerów do długotrwałej współpracy - współpracy doskonałej.